ENG
APIE MUS MUZIKA SVEČIAMS FOTO VIDEO KONTAKTAI ARCHYVAS


Daug buvo, daug nutiko, bet veidai tie patys liko. Jei puota - tai puota, o po to ir daina "Žentai" jus palinksmins visada. Žmogus visada lengviau priima tai, kas yra paprasta, įprasta, bet ne prasta. O mūsų patiekalai būtent tokie - gerai virškinami, ekologiški, šiek tiek saldoko skonio, tačiau nuo jų netunkama, subalansuoti moterims, bet tinka ir vyrams.

2013 metai spalio vidurys visus lietuvius aplankys. Grupės ŽENTAI naujasis albumas "Per Lietuvą linksmai!" prekybos centruose jau laukia Jūsų, kad dainomis papasakotų, kaip du gerai pažįstami skambiabalsiai dainoriai keliavo per Žemaitiją, pasiekė Dzūkus, nuvyko pas Aukštaičius ir aplankė Sūduvius. Jūsų laukia ir siurprizas - 2012 metų "Dainų Dainelės" tyro balso laureatė Kotryna savo emocijomis mylimai mamai dalinasi kūrinyje albumo 5-oje dainoje "Tu mūsų Laimuže".

Spalvingasis ir labai nuotaikingas grupės ŽENTAI dainų vėrinys "Per Lietuvą Linksmai" šiandien Jums sako IMKITE MANE IR KLAUSYKITE!

 
Klausykitės savo pamėgtų dainų!
Jei piršlys kur suklys, pataisys svočia. Kad ilgiau ir linksmiau dar pabūtum čia! Jei laukėt - šaunu, nes šiam albume šį sykį turim nemažai dainų! Visiems linksmų švenčių!

   Puiku, kad užsukate į mūsų internetinį tinklapį ir paliekate savo atsiliepimus – jie irgi yra tas stimulas, kuris verčia mus kurti ir žodžių pynes, ir skambiąsias gaidas. Džiaukimės gyvenimu ir tuo, kas jame yra iš tikro gražu ir malonu!